20120305

Zamana Sıkışmış...


...insanlarız biz.

Düne bakarız. Geride bırakmayı değil de geride bıraktıklarımızla yaşamayı severiz, geride bırakmış olanın kendimiz olduğunu unutmuş olarak..

Yarından korkarız. Belki o yüzdendir önceden bilmek istemeyi bu kadar sevmemiz.

Bugünü ise yaşarız. Yaşarız işte, sıradan bir gün gibi. Öylece yaşanması gereken, hayat devam ederken.

Biz böyleyiz işte. Dündü bugündü yarındı der, sonra da zamana sıkışıp kalırız.Biz ve okuduklarını onaylayan sen, zamana sıkışmış insanlarız..

Yazardan not: Bundan sonraki yazı eğlenceli olacak, söz!

2 yorum:

Gkh Tdi dedi ki...

Geçmişe dönmenin imkansızlığından kaynaklanıyor bu geçmişle yaşama merakı ve geçmişte yaptığımız hatalardan... Çok demişimdir "Keşke geçmişe dönebilseydim" Yaşanmış güzel günlere mi yoksa hata haptığım, pişmanlık yaşadığım günlere mi dönerdim ? Kesinlikle güzel günlere değil hataları düzeltebileceğim günlere dönerdim Peki sonra ne olurdu ? Eminim başka hatalar yapıp da geri dönerdim.
Adını zamana sıkışmak koyduğun geçmiş ve gelecek arasında kalma olayını yaşamaktan memnunum. Yaşadığımız zamanın dışına çıkabilseydik geçmişe dönebilmenin bile 3-5 deneme sonunda bizim için sıradanlaşacağını düşünüyorum :) Özlem duygusunu, doğru kararı verebilme mücadelesini, her an hata yapma stresini, pişmanlık duygusunu, anılara dalarak uyumayı yaşayamazdık. "Nasıl olsa geri dönüp değiştirebilirim" cümlesini söylemenin imkansızlığını bu yazını okuduktan sonra daha çok sevdim. Saygılar.

birtutamkekik dedi ki...

merhabalarr:)
sanki beni anlatmışsınızz:)
ne hoş bir sayfa bu böylee...:)
emeklerinize sağlık..
samimiyetiniz ile süslediğiniz sayfanıza bayıldımm..
seve eve izleyiciniz oldum bile.
bende sizi bekliyorum sayfama,arzu ederseniz elbette..
kucak dolusu sevgilerimle..
:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...